KURUM

kurum

SNT bir Menderes Tekstil markasıdır. Menderes Tekstil 1983 yılında Denizli-Sarayköy'de kuruldu.

Şirketimiz 4.250 çalışanı ile iplik, dokuma hazırlık, dokuma, örgü, baskı-boya, astar-tela ve konfeksiyon olmak üzere 7 üretim tesisinden oluşan dev bir entegre üretim kuruluşudur. Üstün teknolojisi ile üretimde gerçekleştirdiği yüksek kalitesini, Türkiye'nin en tanınmış hazır giyim kuruluşlarının yanı sıra, uluslararası ünlü markaların tercihleriyle de kanıtlamıştır.

SNT, yıllardır dünyanın en ünlü markaları için ürün geliştiren ve üreten, üstün kalite standardı nedeniyle sürekli ödüllendirilen ve uluslar arası müşteri portföyünü her geçen gün daha da zenginleştiren bir işletmenin sorumluluk anlayışıyla üretilir. Menderes Tekstil ürünlerinin tümü gibi SNT ürünlerinin de, birinci metresiyle bir milyonuncu metresi arasında kalite standardı aynıdır ve ISO 9001, Menderes Tekstil ürünleri için bir ayrıcalık olmaktan çıkmıştır.

Menderes tekstil; benzer kuruluşlara örnek gösterilen bir laboratuvara sahiptir. Laboratuvardan, AR-GE çalışmalarına
destek, ürün geliştirme, ürün kalite ve işlevini artırma konularında yararlanıldığı gibi, üretimin her aşamasında titiz uygunluk testleri yapılmakta, uygun olmayan ürünlerin üretilmesine kesinlikle izin verilmemektedir. SNT ürünleri ayrıca, insan sağlığına zararlı maddeler içermediği için, uluslararası Ekotex 100 sertifikasına hak kazanmıştır.

SNT ürünü tela ve top fuse’lar, hazırgiyim sektörünün gereksinim duyduğu bütün türleri kapsamakta, gelişen teknoloji ve değişen taleplerin yarattığı yeni gereksinimler de en kısa sürede karşılanmaktadır. Bu nedenle SNT ürünü tela ve top fuse’lar yıllardır Türkiye pazarının yaklaşık % 80’ini elinde bulundurmanın yanı sıra, pek çok ülkeye de ihracat yapmaktadır.

SNT ürünleri, İstanbul’da faaliyet gösteren Menderes Tekstil Pazarlama A.Ş. ve bölge toptancıları tarafından pazarlanmaktadır. Menderes Tekstil Pazarlama A.Ş. satış sırasında ve satış sonrasında kullanıcının gereksinim duyduğu teknik bilgiyi desteği en küçük ayrıntısına kadar sunmaktadır.
 

ŞİRKETİMİZİ TANIYIN

SNT bir MENDERES tekstil markasıdır. MENDERES tekstil 1983 yılında DENİZLİ - Sarayköy'de kuruldu.

SERTİFİKALAR

GRUP ŞİRKETLERİ

companycompany
snt bir
kuruluşudur.