SNT’DEN BİR YENİLİK DAHA.. SİYAH İLAÇLI TOP FUSELER

SNT’DEN BİR YENİLİK DAHA.. SİYAH İLAÇLI TOP FUSELER

Siyah ilaçlı gömlek telaları, SNT 'nin pazara sunduğu yeniliklerin başında gelmektedir. Değerli çözüm ortaklarımızın ve müşterilerimizin çok iyi bildiği gibi, özellikle koyu renkli gömleklerde, uygulama sonucunda beliren olumsuzluklardan biri de, siyah teladaki beyaz yapışkan ilaçların zamanla kumaş yüzeyinde iz yapmasıdır. Zevkle giyilen şık gömleklerin ve bluzların değerini kaybetmesine neden olan bu durum hem ekonomik, hem estetik yönden rahatsız edici sonuçlar doğurmaktadır.

SNT ’nin bu sorunu ortadan kaldırmak amacıyla, siyah renkli gömlek telaları için ürettiği, siyah renkli ilaç; Menderes Tekstil’in, uluslararası standartlara endeksli üretim politikasının yeni ürünüdür.

Siyah kimyasallar, uzun süren çalışmaların ve sayısız denemelerin sonucunda oluşturulmuş ve siyah renkli gömlek telalarına uygulanmaya başlanmıştır.

2008 yılı başında ilk defa SNT tarafından pazara sunulan bu ürün, söz konusu sorunu büyük ölçüde ortadan kaldırmaktadır. Kullanıcı dostu bu siyah ilaçlı ürünler, şimdiden değerli çözüm ortaklarımızın ve müşterilerimizin beğenisini toplamıştır.

6
Kasım
2014
snt bir
kuruluşudur.